nauka plywania

plywanie sportowe

aqua aerobik

Finał ligi pływackiej województwa pomorskiego dzieci. Wiktoria Wilczewska 3 w klasyfikacji końcowej ligi.

Dnia 16 marca w Chojnicach odbył się finał ligi Pomorskiego Okręgowego Związku Pływackiego dzieci 10 – 11 lat, w którym startowało 274 zawodników i zawodniczek z 15 pomorskich klubów. Nasi pływacy na tych zawodach zdobyli cztery medale. Na wyróżnienie zasługuje Wiktoria Wilczewska, która w klasyfikacji końcowej ligi zajęła 3 miejsce.

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Młodzików Lębork

Doskonałe wyniki i medale Michaliny Grzech i Pauliny Burdon.

Medale dla Amelii Skorowskiej i Mai Gajewskiej.

Dnia 9 marca w lęborskiej pływalni odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie  w których startowało  527 zawodników i zawodniczek z 21 klubów Polski.

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci Lębork

Lidia Tomczuk najlepszą zawodniczką zawodów w kategorii dzieci 9- letnich.

Złota dla Natalii Formela, Wiktorii Wilczewskiej oraz Zofii Gruda.

Michalina Grzech i Paulina Burdon na zgrupowaniu Kadry Młodzików Województwa Pomorskiego.

Dwie kartuskie pływaczki Michalina Grzech oraz Paulina Burdon zostały powołane na zgrupowanie Kadry Młodzików Województwa Pomorskiego. W ferie zgrupowanie odbyło się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS Wałcz. Zawodniczki są wychowankami trenera Arka Zalewskiego. Życzymy dziewczętom dużo sukcesów w drodze do mistrzostwa sportowego.

Trening kartuskich pływaków z naszym mistrzem Jakubem Skierką

Kartuską pływalnię odwiedził nasz mistrz i wychowanek kartuskiej sekcji pływackiej oraz trenera Arka Zalewskiego znakomity pływak JAKUB SKIERKA.